Larische Bowling


Nabízíme 2 dráhy profesionálního bowlingu. Bowling je společenská hra vhodná pro všechny věkové kategorie. Zahrát si ho můžete s rodinnou, přáteli nebo lze využit jako vhodný doplněk firemních akcí.

Vstup na dráhy je umožněn pouze v bowlingové obuvi, popřípadě v obuvi s neznačkující podrážkou. Bowlingová obuv je k zapůjčení ZDARMA.


Základy bowlingu

Během bowlingové hry hází hráč v deseti kolech na kuželky a snaží se je všechny porazit. Pokud se mu to nepovede prvním hodem, má k dispozici ještě hod druhý. V případě, že v posledním – desátém – kole shodí nejpozději druhým hodem kuželky všechny, hází v tomto kole ještě potřetí. Za celou hru lze získat maximálně 300 bodů, přičemž se počítají poražené kuželky a navíc, v případě poražení všech kuželek, existují bodové bonifikace.
Výhodou bowlingu je skutečnost, že neklade výrazné fyzické omezení na hráče, takže se v něm mohou vzájemně poměřovat jak mladší, tak i starší hráči. Díky rychlému střídání hráčů na dráze má hra napětí a spád, neboť hráči mohou vzájemně porovnávat své průběžné výsledky a aktuální bodové zisky. Jedná se o sport pohodlný a bezpečný a díky skutečnosti, že se jeho zápasy konají v krytých prostorech, i nezávislý na případné nepřízni počasí

Larische Bowling

Nově otevřena provozovna Karvinského pivovaru v Karviné Novém Městě, která nabízí pivo Larische. Larische Bowling nabízí dvě dráhy bowlingu, kulečník a také místo, kde se dají pořádat společenské akce, rauty, oslavy. V rámci Karvinského pivovaru vám připravíme Catering na míru.

www.larischebowling.cz

Kontakt

 • Telefon:
  +420 603 929 457
  (rezervace od 14:00 hodin)
 • E-mail:
  info@larischebowling.cz
 • Adresa:
  Sportovní 898/4
  735 06 Karviná - Nové Město